אודות

רות פרידמן מייסדת לדבר עם חיות. מדריכת טיולים תו תקן. מדריכת O.D.T , מדריכת רכיבה ספורטיבית, מדריכת רכיבה טיפולית. וסטודנטית לפסיכולוגיה וקוגניציה. מאז ותמיד אהבתי חיות וטבע. ואהבתי אנשים והדרכה. בעבודה בחוגי הטבע הטיולים ובהמשך ברכיבה הטיפולית גליתי את הכוח העצום של עולם החי. לטיפול ונגיעה בנפש האדם. המגע עם עולם החי מצליח לחולל שינוים בתפיסה הפנימית שלנו עצמנו. מקלף אותנו משכבות הביקורת והמחסומים בהם אנחנו עוטפים את עצמנו בחיי היום יום. במודע ושלא במודע. אצל ילדים זה מקום לבנות תקשורת נקייה יותר, בסיסית יותר. שנותנת מרחב מוגן להוציא את הפחדים. התסכולים. החוסר ביטחון. החוסר אמונה וליצור משהו חדש ובריא יותר. האהבה שמקבלים בעולם החי בלי התנאים עם נתינה וקבלה. ממלאת מחדש את האמון והטוב הבסיסי הקיים בכולנו ולפעמים מתקלקל עם החיים. החברה היא הגשמת חלום לתת לכל ילד/ה. וגם למבוגרים נגיעה לאהבה שעולם החי והטבע נותן לנו.
כל החוגים וההפעלות מעוברים בגישה תרפיסטית. בה אנחנו מחנכים לאהבה והכרה לעולם הטבע והחי.
 
החוגים שלנו בגנים בתי ספר ואצלנו בפינת החי. נותנים תוכנית שנתית ומקיפה להכיר כל חיה לעומק ללמוד את המיוחד לכל חיה.
לכל חיה שפה מיוחדת משלה. שאותה לומדים מהתבוננות בתנועה, בתקשורת עם פריטים אחרים, בצורה שבה היא אוכלת, ישנה בקלות שהיא משמיעה. וכאשר מתבוננים ולומדים את שפתה של כל חיה אפשר ליצור קשר מיוחד עם עולם החי והטבע של ידיעה והיכרות עמוקה.
 
 הפעלות לימי הולדת עם בעלי חיים, הפעלות לימי הולדת בנושא טבע וסביבה.
ימי הולדת מותאמים אצלנו אישית. כי כל חיה וכל ילד הוא יחודי ומיוחד. ואנחנו מתאמים תוכנית אישית לפי מה שמתאים בדיוק לילד שלכם. ימי הולדת המשלבים אומנות. ימי הולדת המשלבים סדנאת אפיה בחוץ. ימי הולדת עם זוחלים וחרקים לאמיצים. וימי הולדת עם המון ארנבונים. ימי הולדת עם הצגה בה הילד והחיות הם הכוכבים. ויום הולדת לחוקרים צעירים. ועוד…
יום הולדת עם אפשרות להמון תוספות:  מתנפחים, עמדת קעקועים. איפור, דוכני אוכל – שערות סבתא ופופקורן. 
בכל יום הולדת מגיעים עם פינת ליטוף ניידת- הכוללת גידור מסביב, סלסילות להחזקה בטוחה של החיות, ארנבונים, שרקנים, אוגרים, צבים ואפרוחים לליטוף. מעל עשרה סוגי חיות שונים ומיוחדים . הגברה ומוזיקה. 
 
 

 

בפינת חי ביתית  מושקעת וקסומה.  אנחנו מגדלים את החיות שלנו באהבה רבה. כל החיות תחת פיקוח וטיפול וטרינרי ומטופלות בהמון אהבה וחום.

החיות מורגלות לבני אדם. 

להפעלות שלנו אנחנו מביאים מגוון רחב ומעניין של  חיות . כלבים, זוחלים, מכרסמים, עופות ויונקים.

כמו כן מביאים עמנו פינת ליטוף ניידת בה ניתן לגעת ללטף לחבק כמה שיותר קרוב.  בצורה שבטוחה ונעימה לחיות ולנו.